Příslušenství k LED páskům

 

Zaujaly vás LED pásky a chtěli byste využít jejich potenciál naplno? Jestliže ano, pak zajisté potřebujete pro dokonalé naplnění svých představ kvalitní příslušenství k LED páskům. V naší nabídce naleznete mnoho užitečných doplňků, které mohou vaše svícení za pomocí pásků mnohonásobně vylepšit.

V nabídce tedy najdete:

  • Spojky (pro jednobarevný pásek, klasické i voděodolné)

  • Konektory (ke zdroji, pro připojení pásků, s vypínačem)

  • Stmívače (slouží pro plynulé snížení intenzity světla, výhodné například v noci, kdy nechcete mít světlo spuštěné na 100%)

Vybavit domácnost LED pásky se opravdu vyplatí. Je to zajímavý designový prvek, který je navíc skvěle praktický. Každý, kdo se rozhodne pro tento druh osvětlení, bude zajisté nadšený. LED technologie je totiž známá pro svou úsporu, která je součástí i těchto pásků. Díky kombinaci barev je navíc možné vytvářet velmi zajímavé osvětlení.

Příslušenství k LED páskům

Click spojka pro 1barevný LED pásek 8mm

Rychlospojka je určená pro klasické LED pásky. Tato oboustranná spojka je ideálním řešením pro snadné a rychlé spojení dvou led pásků bez nutnosti pájení. Konektor je určen pro klasické LED pásky o šířce 8mm.       

Vaše cena: 10,00 Kč

Click spojka pro 1barevný voděodolný LED pásek 8mm

Rychlospojka je určená pro voděodolné LED pásky. Tato oboustranná spojka je ideálním řešením pro snadné a rychlé spojení dvou led pásků bez nutnosti pájení. Konektor je určen pro voděodolné LED pásky o šířce 8mm. 

Vaše cena: 14,00 Kč

Click spojka pro 1barevný LED pásek 8mm s kabelem

Rychlospojka je určená pro klasické LED pásky. Tento jednostranný konektor je určený pro snadné a rychlé připojení led pásku bez nutnosti pájení. Konektor je určen pro klasické LED pásky o šířce 8mm.  Délka kabelu je 14cm.    

Vaše cena: 14,00 Kč

Click spojka pro 1barevný voděodolný LED pásek 8mm s kabelem

Rychlospojka je určená pro voděodolné LED pásky. Tento jednostranný konektor je určený pro snadné a rychlé připojení led pásku bez nutnosti pájení. Konektor je určen pro voděodolné LED pásky o šířce 8mm.  Délka kabelu je 14cm.

Vaše cena: 15,00 Kč

Oboustranná click spojka pro 1barevný LED pásek 8mm s kabelem

Rychlospojka je určená pro klasické LED pásky. Tato oboustranná spojka je ideálním řešením pro snadné a rychlé spojení dvou led pásků bez nutnosti pájení. Konektor je určen pro klasické LED pásky o šířce 8mm.  Délka kabelu je 14cm.    

Vaše cena: 15,00 Kč

Oboustranná click spojka pro 1barevný voděodolný LED pásek 8mm s kabelem

Rychlospojka je určená pro voděodolné LED pásky. Tato oboustranná spojka je ideálním řešením pro snadné a rychlé spojení dvou led pásků bez nutnosti pájení. Konektor je určen pro voděodolné LED pásky o šířce 8mm.  Délka kabelu je 14cm.

Vaše cena: 16,00 Kč

Konektor pro připojení LED pásku 2,1 x 5,5 mm, samice

LED konektor pro snadné připojení LED pásků z vodiče ke zdroji, bez nutnosti pájet.   Rozměr (mm): šířka 2,1, délka 5,5    

Vaše cena: 19,00 Kč

Click spojka pro připojení 1barevné LED pásky 8mm ke zdroji

Rychlospojka je určená pro klasické LED pásky. Tento konektor je určený pro snadné a rychlé spojení led pásku ke zdroji bez nutnosti pájení. Konektor je určen pro klasické LED pásky o šířce 8mm.  Délka kabelu je 14cm.   Rozměr konektoru (mm): šířka 2,1, délka 5,5

Vaše cena: 25,00 Kč

Click spojka pro připojení 1barevné voděodolné LED pásky 8mm ke zdroji

Rychlospojka je určená pro voděodolné LED pásky. Tento konektor je určený pro snadné a rychlé spojení led pásku ke zdroji bez nutnosti pájení. Konektor je určen pro voděodolné LED pásky o šířce 8mm.  Délka kabelu je 14cm.   Rozměr konektoru (mm): šířka 2,1, délka 5,5

Vaše cena: 25,00 Kč

Click spojka 90° pro 1barevný LED pásek 8mm

Rychlospojka 90° je určená pro klasické LED pásky o šířce 8mm. Tato spojka umožňuje spojení dvou LED pásku pod úhlem 90°. Led pásek lze tedy jednodušše umístit do jakéhokoliv pravoúhlého rohu. Spojku je možné k LED pásku připájet nebo pomocí click spojek jednodušše...

Vaše cena: 29,00 Kč

Click spojka pro připojení 1barevné LED pásky 8mm ke zdroji s vypínačem

Rychlospojka je určená pro klasické LED pásky. Tento konektor je určený pro snadné a rychlé spojení led pásku ke zdroji bez nutnosti pájení. Konektor je určen pro klasické LED pásky o šířce 8mm.  Délka kabelu je 140mm.   Rozměr konektoru (mm): šířka 2,1, délka 5,5

Vaše cena: 39,00 Kč

Click spojka "T" pro 1barevný LED pásek 8mm

Rychlospojka "T" je určená pro klasické LED pásky o šířce 8mm. Tato spojka umožňuje spojení tří LED pásků. Led pásek lze tedy jednodušše umístit do jakéhokoliv pravoúhlého rohu. Spojku je možné k LED pásku připájet nebo pomocí click spojek jednodušše zastrčit.   Technické parametry...

Vaše cena: 39,00 Kč

Click spojka "+" pro 1barevný LED pásek 8mm

Rychlospojka "+" je určená pro klasické LED pásky o šířce 8mm. Tato spojka umožňuje spojení čtyř LED pásků. Spojku je možné k LED pásku připájet nebo pomocí click spojek jednodušše zastrčit.   Technické parametry spojky:   Maximální šířka LED pásky: 8mm Třída vodotěsnosti LED...

Vaše cena: 49,00 Kč

Záznamy: 1 - 13 ze 13