LED žárovky E27 obohatí vaši domácnost

02.12.2016 10:14

LED žárovky E27 obohatí vaši domácnost

 

Každý z nás ve svém bytě jistě naleznete spoustu typických svítidel, která nám dělají každý den společnost. Mezi tato svítidla patří například lustry, lampy nebo nástěnné lampičky. Tito pomocníci jistě ocení úspornější a také modernější variantu žárovek, kterými jsou LED žárovky E27, které se stanou nenahraditelnými společníky domácnosti. O LED technologii se v současné době velmi často diskutuje. LED žárovky E27 jsou totiž v současnosti velmi žádaným zbožím a to jak z hlediska úspory, tak z hlediska ochrany životního prostředí, ke kterému je LED žárovka více než ohleduplná. Mimo jiné tyto LED žárovky také skvěle svítí a plní tak svou funkci na výbornou. LED žárovky jsou totiž schopné na sebe po čase začít vydělávat. Opomenout bychom neměli ani dlouhou životnost, kterou se tyto LED žárovky mohou jednoznačně pochlubit.

 

Funkční a zároveň moderní žárovky

Pokud si pořídíte LED žárovku E27 jistě neprohloupíte. Úspora na sebe totiž nenechá dlouho čekat. Navíc dokonale podtrhnete celkový design prostoru, do kterého umístíte svítidlo s touto LED žárovkou. Vybírat můžete hned ze dvou typů barevných odstínů a to z teplého a studeného odstínu. Studený odstín LED žárovky E27 jistě oceníte například ve spíži či v předsíni. Studený odstín vám nabídne dostatek světla, které je potřeba v tmavších částech bytu. Teplým odstínem zase nepohrdnete například v obývacím pokoji či v ložnici, kde toto tlumené světlo nalezne své uplatnění. Výhodou tohoto teplého odstínu žárovky je především to, že vás z daného světla nebudou bolet oči. V případě, že ho umístíte do ložnice, předejdete tak zbytečným problémům s nespavostí. Ostré světlo totiž do ložnice v žádném případě nepatří. Teplý odstín LED žárovky jistě oceníte i v dětském pokoji, kdy například vaše ratolest nechce usínat potmě a vy tak musíte každý večer nechávat svítit lampičku u nočního stolku. V tomto případě je úspora této technologie nedocenitelná.

 

Jak LED žárovky fungují?

LED žárovky E27 pracují o výkonu 10W a nabídnou vám dostatek světla jako klasická žárovky, která má příkon 75W. LED žárovky patří v současné době k nejvíce úsporným

zdrojům světla, které jsou na trhu k mání. S těmito LED žárovkami tak můžete ušetřit až 90 % energie, za což vám vaše peněženka jistě ráda poděkuje.

Led žárovka e27