LED žárovky E27 vám ušetří peníze

08.11.2016 14:04

Vyměňte své klasické staré žárovky za úspornější, modernější a především kvalitnější žárovky, kterými jsou LED žárovky E27. Jistě má každý z nás doma typická svítidla, kterými jsou například lustry, lampy a podobně. Dejte těmto pomocníkům v domácnosti nový kabát a ušetřete tak nemalé peníze. Tyto úsporné LED žárovky E27 na sebe totiž budou po čase vydělávat. LED technologie je v současné době velmi známa a často se její vlastnosti skloňují ve všech pádech. Tato technologie, kterou jsou svítidla vybavena je úsporná a navíc má i dostatečně dlouhou životnost.

 

LED žárovky E27

Žárovky, nesoucí označení LED E27, jsou konstruovány s takzvaným velkým závitem. Vaše požadavky splní na výbornou. Své uplatnění si tyto funkční žárovky najdou v celé vaší domácnosti. Těmito žárovkami můžete svítit ve svém obývacím pokoji, ložnici, dětském pokoji či předsíni. Úspory na sebe nenechají dlouho čekat. V současné době již existuje pouze malý zlomek domácnosti, který zůstává věrný klasickým žárovkám, které s sebou nenesou téměř žádné výhody. Dva odstíny světel si jednoduše zamilujete. V nabídce máme odstín teplé a studené bílé. Studenou bílou si lidé většinou zvolí například do předsíní či chodeb, kdežto teplou bílou si lidé volí například do obývacích pokojů či s ní podtrhnou osobitost ložnice. LED žárovky E27 se jistě stanou vašimi nenahraditelnými společníky ve vaší domácnosti.

Studené a teplé odstíny LED žárovek

Teplým odstínem LED žárovky E27, můžete obohatit svůj obývací pokoj či ložnici. Studeným odstínem zase neurazíte v kuchyni či v předsíni. Tyto žárovky totiž pracují o výkonu 10W a svítí jako klasická žárovka s příkonem 75W. LED žárovky patří v současné době k nejúspornějším zdrojům světla na trhu vůbec. S těmito žárovkami ušetříte až 90% energie, což jistě oceníte vy i vaše peněženka. Praktický plastový kryt žárovek dokonale ochrání SMD diody. Tudíž už dále nepřemýšlejte a vybavte svůj byt úspornými LED žárovkami E27.